Kurumsal

Agras Ford, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız vb) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Agras Ford, sizin izninizle bu bilgileri asağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

.   Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek 

.   Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek 

.   Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili Agras Ford personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Agras Ford, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Agras Ford tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Agras Ford, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Agras Ford’un, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Agras Ford Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bilgi@agras.com.tr'ye başvurunuz. Agras Ford bu yaklaşımında degişiklik yapabilir.

Haberler